Tytuł Ogłoszenia:

Mobilny bar z profesjonalną obsługą barmańską

Dodano: 2015-09-01 00:15:26

Kontakt:

Barniańka

534221121

np: Laryngolog Kraków

Barniańka- zaopiekujemy się gośćmi na Twoim weselu.

Współczesne wesela charakteryzują ciekawe atrakcje zaplanowane dla gości, którzy w tym szczególnym dniu towarzyszą nam jako świadkowie wyznania i przyrzeczenia miłości dwojga ludzi. Barniańka to idealne rozwiązanie dla umilenia zabawy gościom weselnym. Oferujemy zjawiskowy mobilny bar z podświetleniem, kruszarkę do lodu, kolorowe słomki, profesjonalne szkło i wiele innych sprzętów oraz gadżetów barmańskich. Gwarantujemy, że Wasi goście będą zachwyceni obsługą i wyglądem serwowanych drinków, a ten wyjątkowy dla Was dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Nasze usługi są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują czegoś więcej niż kieliszek czystej. Od wielu lat z pełnym zaangażowaniem oraz pasją zajmujemy się oprawą barmańską na imprezach okolicznościowych oraz firmowych. Organizujemy wesela, wieczory panieńskie/kawalerskie, sylwester, urodziny, jubileusze i wiele innych. Naszą ofertę uatrakcyjniają profesjonalni barmani, dla których miksologia jest zabawą i pasją oraz zjawiskowy mobilny bar z podświetleniem, obok którego nie można przejść obojętnym.

Posiadamy wolne terminy do końca tego roku.
Z polecenia naszych przyjaciół -10% RABATU. Dojazd do 100 km GRATIS.
Działamy w całym kraju.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą, stworzoną indywidualnie do Twoich potrzeb.

Sztukę komponowania koktajli opanowaliśmy do perfekcji. Zaufaj ludziom z pasją i doświadczeniem. Postaw na BARNIAŃKĘ.

Barniańka

  Główne zdjecie: